De tweede sluiting voor de horeca is sinds vandaag een feit
We hebben al serieuze klappen moeten incasseren maar we geven niet af en geloven in de toekomst. We krijgen veel steun van jullie en dat zorgt ervoor dat we met volle moed blijven verder ploeteren. Het is voor iedereen moeilijk, maar samen komen we erdoor! 




De komende weken gaan we verder verbouwen zodat ons nieuw buurtcafรฉ Bar Valaar tegen eind november af is
. We hopen dat de situatie tegen dan een stuk beter is en dat we op een veilige manier kunnen openen voor jullie. De kans bestaat dat de maatregelen langer duren… dan hebben we iets anders in petto 




Er komt een moment dat het voorbij is. En dan dan geven we een waanzinnig feest voor iedereen die ons in deze periode steunt, de echte Helden van Fingerlicking!
Wil je ons een duwke in de rug geven? Dat kan door een (steun)ticket te kopen voor hoogstwaarschijnlijk het beste feest van 2022
Ondertussen zijn er al 159 Helden van Fingerlicking 









Wil je erbij zijn en ons steunen? Check snel: https://www.fingerlicking.be/heldenvanfingerlicking-party/
Veel moed aan de collega’s uit de horeca en stay safe allemaal he! 

Jelle
0 reacties